| Biuka a întrebat:

Hey. Am auzit de o anume reteta de ceara de epilare cu zahar.Chiar as vrea sa incerc.
avantaje si dezavantaje?happy

Răspuns Câştigător
| UtzZza a răspuns:

Mda.si eu la fel.o lamaie stoarsa si o cana cu zahar.le pui pe foc km 10 minute...lasi se se raceasca pana poti s o iei cu mana(eu mi-am facut un semn naspa p deget)deci ai grija.merge faza dar e mult mai greu decat pare sa faci "ceara".am facut de 2 ori si nu mia iesit.prima a iesit dar a curs iar a doua sa intarit de tot.deci eu te sfatuiesc sa incerci.e ff bun, dar ai grija cu reteta.si app:nu mai cresc firele asa ca la alte metode.bafta