| wonderwoman123 a întrebat:

Hey. Am o geanta Michael Kors de vreo 3 ani si azi i-a căzut MK de la extensie de la toarta.(Daca stiti gențile Michael Kors stiti la ce ma refer).
O pot repara cumva? Daca da, unde gasesc aceea extensie cu MK?
PS: As purta-o si asa pentru ca nu are niciun alt defect, dar ma scoate din minti acea bucata de piele fără acel MK.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu umbli cu etichetele pe dinafară la vedere?

| Rx5hnS a răspuns (pentru sierra1):

Nu e eticheta! E efectiv logoul firmei din metal pe o bucată de piele atașată de toarta. O eticheta e din carton si iti spune prețul si informatii despre produs. Iti raspund eu ca stiu si am două genți de la Michael Kors. Asa au fost proiectate.

| sierra1 a răspuns (pentru Rx5hnS):

Să fie cum spui tu

| Claxon987 a răspuns:

Totusi daca s-a degradat in asemenea hal de ce tot tii de ea. Gentile sunt si ele consumabile, strange niste bani si ia alta noua. Cred ca se repara unde se repara si incaltaminte sau se pun fermoare nu stiu exact, dar las o sa se duca, daca pana aici i-a fost

| wonderwoman123 explică (pentru Claxon987):

Dar nu e stricată. I-a căzut doar logoul. Si voiam sa vad daca pot gasi acel logo simplu sa il pun la loc. Nu are niciun alt defect.