| CorinaaM a întrebat:

Hey...am o mare problema: pe nas am o pata rosie si daca apas putin pe ea ma doare, stiti cum as putea sa scap de ea? Repede!

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

Cred ca e un cos in formarehappy.mi se intampla si miesad

6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Cred ca e un cos infundat care sta sa erupa,da-te cu lotiune pentru cosuri doar pe zona aia, maseaza sa intre bine in piele sau crema Spirulin de la plafar, la fel masezi pe cos si in cateva minute cosul coace

| LovelyKitty2 a răspuns:

Stai calma e doar un cos nu mai pune mana o sa treaca

| AddaSunnii a răspuns:

Poate este un cos in devenire thinking

| HeliosMetal a răspuns:

Du-te la farmacie si ia-ti un unguent, daca nu stii din care, le arati la farmaciste pata si o sa stie ce sa-ti recomande.

| AdriannaAdry a răspuns:

E un cos. nu-l mai zgandara ca se face mai rau.o sa treaca

| MirunaElena a răspuns:

Mergi la dermatolog, el iti va vedea pata si va sti de unde provine, si iti va da o crema sau un tratament :*