| spancer a întrebat:

URGENT! Cum scap de un cos pana de revelion? L-am "rezolvat", dar acum e o pata rosie si mare pe fata mea. Cum scap repede de ea?

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heii! Da-ti cu niste crema de galbenele. Ea face ca roseata provocata de cos sa dispara. Dar daca nu dispare in totalitate foloseste un pic de fon de ten. Bafta!

| flavius19992 a răspuns:

Iti pui urina pe el dar sa fie urina ta.Crede-ma si eu am incercat nu te mint!

| dayanablackk a răspuns:

Incearca pasta de dinti care ti-l va ameliora minim 50%. Daca nu merge fond de ten sau pudra.Succes! Funda?