| Andutsaa a întrebat:

Hey! :*
Am o mica problema cu niste pete ramase de la cosuri. Nu prea le pot acoperi cu fond de ten si se vad foarte urat. Mai exact, le am pe frunte. Stiti sa imi recomandati ceva? O crema? Un gel? Prefer sa folosesc produse de la Avon deoarece am mai folosit in alte situatii si mi se par bune. Stiti ceva? happy
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Andreea4Uuu a răspuns:

Daca vrei sa-ti treaca si sa nu le mai ai ar trebui sa te dai cu cremele de la Avon dar dupa daca iti mai apar sa le lasi sa treca din adins si sa nu le storci!winking vei avea o fata catifelata si fara pete:* incearca si vei vedea diferenta! Si apropo...nu mai da cu fond de ten...mai rau faci.el patrunde in piele si infecteaza mai tare zona..deci incearca sa eviti stoarcerea si ingreunarea fetei cu prea multe chimicale va fi mai bine :* te pup pa!

| Andutsaa explică (pentru Andreea4Uuu):

Cu ce creme spui sa ma dau?! Multumesc! :*

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna incerca produse din astea de la Avon, Oriflame... in sectiunea crema de cosurii.

| Andutsaa explică (pentru OnuOnulică):

Da,dar as fi vrut sa-mi spuneti un produs despre care stiti ca e bun sau pe care l-ati folosit, sa nu incerc toate cremele pana dau de una buna. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se poate prin :
TRATAMENT CU LASER
Daca semnele lasate de acnee sunt adanci si chiar au devenit pentru tine un complex, poti incerca un tratament cu laser care diminueaza considerabil cicatricile si ajuta la reinnoirea celulelor pielii.
SAU
Prin MICRODERMOABRAZIUNE
Este o procedura medicala care elimina primul strat al pielii. Atentie, acest tratament se face numai ajutorul unui dermatolog de incredere! Este o procedura care te ajuta sa scapi de semnele lasate de acnee, dar si de cosuri sau riduri.
Te pup!

| Andutsaa explică (pentru anonim_4396):

Ahh! Multumesc de raspuns! O sa ma mai gandesc la tratamentul cu laser, dar pana atunci totusi as incerca o crema! laughing Te pup!

| violetflyer a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. Vei vedea cat de mult te vor ajuta cremurile anti-acnee. Poate ca n-ai, insa ele te ajuta sa scapi de toate petele care le are acnee!

| AnaMaria00000123 a răspuns:

Hey, as vrea sa stiu daca petele acelea ti-au ramas in urma tratarii acneei:-s?

| Andutsaa explică (pentru AnaMaria00000123):

Nuu,mi-au ramas din cauza cosurilor pe care le-am tot stors! Au ramas niste pete ca si atunci cand scoti un punct negru daca ai observat! happy

| AnaMaria00000123 a răspuns (pentru Andutsaa):

Aa, am crezut ca ai tratat acneea si de aceea intrebam big grin. multumesc!