| pqbrunethapq a întrebat:

Hey...
Am o spranceana mai ridicata, decat cealalta, am fost la salon si m-am pensat, acolo mi-au spus ca am o spranceana mai ridicata din nastere, cum pot s-o ridic si pe cealalta, sau trebuie sa-mi schimb forma la sprancene si s-o las mai jos pe cea ridicata?
HELP ME!
P.S. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Nu ai scris care parte a sprincenei este mai ridicată...
Oricum totul se rezolva cu o persoana care știe într-adevăr sa penseze asa ca schimba salonul.
Omul nu este simetric dar cand se vede cu ochiul liber este cazul sa schimbi ceva nu?
Îmi este greu sa cred ca nu te-a pensat in asa fel sa para egale, este adevărat sunt unele persoane care au mai puțin par intr-o sprânceană decat in cealaltă sau nu le creste parul intr-o anumită zona din sprânceană dar chiar asa sa fii mintita ca ai un defect din naștere cand ea este incompetenta sa iti formeze sprincenele după necesitatile tale?
Eu i-as fi dat si una peste ochii!
Schimba salonul, o esteticiana buna știe cum sa iti acopere defectele pe care le ai.
Bafta

1 răspuns:
| Instagrama a răspuns:

Eu zic sa le lasi asa, e farmecul tau asta!