| Gabitssaa a întrebat:

Hey:* as dori sa imi spuneti si mie cum as putea sa imi fac buclele sa reziste. Eu folosesc ondulatorul deoarece ador buclele mari si lejere. Dar as vrea sa imi recomandati produse care sa le faca sa reziste dar fara sa incarce parul. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| di3tri a răspuns:

Cel mai bun produs este Tigi Bed Head Foxy Curls Contour Cream. Costa 60 de lei dar isi merita toti banii. Este facuta special pentru bucle. Ceara nu are ce cauta in parul ondulat/ cret!

3 răspunsuri:
| di3tri a răspuns:

@Anduuu daca tu zici happy

| Anduuu a răspuns:

Foloseste o ceara pentru par de la Londa sau Kallos! Pa, Pa!

| Anduuu a răspuns:

Ceara are ce cauta in par fiindca ea vrea sa-si faca bucle nu sa isi dea cu ceara pe elelaughing! Faci bucle cu ondulatorul, aplici ceara sau iti "umezesti" parul cu un ser special pentru par cret!