| Babyzz_3124 a întrebat:

Hey! As vrea sa va intreb ceva despre creatori de moda, cam ce salariu primesc? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Enzo2011 a răspuns:

Salariul este foarte variat.este in functie de nivlelul creatorului adica un designer renumit international(nu dau nume caci se cam stiu) nu are un salariu precum un designer roman si mai depinde in functie de ce creeaza adica daca anul acesta ai facut o colectie impresionanta pentru o casa de moda ai un anumit salariu iar anul viitor este posibil sa nu ai acelasi succes si normal ca vei avea bani mai putini dar in orice caz daca ai talent poti castiga foarte mult din asta

1 răspuns:
| Cristian_7819 a răspuns:

Eu sunt creator si primesc dupa cat vand. adica in jur de 60 de milioane in lei vechi pe luna