| NanaBaby a întrebat:

Hey. Asi dori sa slabesc in scurt timp si vizibil. Ce diata sa tin? Multumesc. Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Alergi 30 de minute pe zi, bei neaparat 2 litri de apa pe zi, iti faci meniu pe baza de lecume si fructe. Eu m-am reprofilat pe salate la pranz, ceai dimineata si seara mananc compot de mere fara zahar. Renunti la paine si dulciuri si carne etc. Slabesti repede si vizibil. Fa sport daca nu vrei sa ramai cu vergeturi si daca vrei sa slabesti. Ingredientu principal: vointa! O dieta pe care am tinut-o si e buna, slabesti un kg pe zi: mananci doar mere si bei apa.

4 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu mai mananci paine

| Ana-Maria94 a răspuns:

Tin regim din clasa a 3a, deci stiu cel mai bine ce trebuie.Nu trebuie sa asociezi mancare de exemplu daca mananci carne, mananci numai carne daca mananci vinete numa vinete nu amesteci mancarea.Seara dupa ora 5 numai fructe, dar in afara de banane si struguri, de preferat mere.Si normal sport daca se poate.

| deia a răspuns:

Buna. Eu tin o dieta de c eva timp ( 2 saptamani aprox. ) deja se vad schimbari, nu glumesc happy.

La micul dejun un iaurt degresat cu jumatate de felie de paine.

La pranz :
- O bucata de peste sau un ochi de ou cu salata si o felie de paine (neagra daca se poate )

La cina :
Un mar si o banana ( sau grapefruit, para )
Iti recomand si pepenele rosu, te ajutqa sa slabesti si nu te ingrasa absolut deloc.

Si bineinteles fara dulciuri. Trebuie sa faci si exercitii ca daca tii dieta si stai la calculator, televizor sau in pat te chinui degeaba cu dieta.
Eu fac "8 minutes" abs, legs si buns. (le gasesti pe youtube)

Sper ca te-am ajutat :*!

| DungaRosie a răspuns:

Nu trebuie sa tsi o dieta strictha care o vezi pe internet happy
parerea mea e ca trebuie sa consumi cel putin 2 litri pe zi de apa
sa nu manaci dupa ora 19
sa faci mishcare zilnika timp de 30 de min cel putin
sa inlocuiesti painea alba cu cea din cereale
si sa uiti de complexe
asa am scapath de 2 kg intr-o sapthhappy
incearca tongue