| misshoolligan a întrebat:

Hey, bunahappyam mare nevoie de ajutorul vostru.Am 15 ani, si vreau sa urmez cursuri de make-up artist. daca cunoasteti astfel de scoli in ploiesti va rog sa imi spuneti si miebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Neata. :**
Nu sunt in nici un caz din Ploiesti, dar pentru inceput te poti uita pe net, youtube sau gasesti astfel de site`uri

Si eu sunt cam la fel cu cursurile de make`up :d

| allyce a răspuns:

Sunt dar costa 800 de euro si nu cred ca costa sa dai asa suma pe nimic.

| allyce a răspuns:

Sunt dar costa 800 de euro si nu cred ca costa sa dai asa suma pe nimic.