| Malinnaa a întrebat:

Hey. Ce fond de ten, pudra, blush, gloss etc preferati?(ma refer la marca)

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Fond de ten si pudra Giordani Gold! Blush am unul de la Lady's.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu prefer nicio marcă, toate te fac să pari la fel de falsă.
Dacă îți dai cu un strat de machiaj peste imperfecțiuni nu te faci perfectă, ci doar extrem de falsă și asta se observă de la o poștă.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Ca fond de ten de la L'oreal, pudra Maybelline, blush Miss sporty, balsam de buze Nivea/Garnier, rimel Maybelline, ruj Flormar, Tehnic.

| Ramina a răspuns:

Buna.
Eu folosesc cosmetice de la Oriflame si sunt multumita de ele, sunt foarte bune.

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Avon,ORIFLAME,L'Oreal. Aaa si balsamele de la NIVEA sunt genialelove struck

| florentttina a răspuns:

Avon