| littlemix a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre epilarea cu zahar? Daca a incercat cineva va rog sa imi spuneti cum e! Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| JustMe5930 a răspuns:

Am incercat eu. E nasol rau. Am gresit compozitia, am facut-o prea moale si nu lua deloc parul. Apoi am mai pus zahar si era prea tare laughing. Singurul lucru bun a fost gustul. Du-te la salon daca vrei sa te faci cu zahar. Este cam acelasi lucru ca si ceara, da cica e mai sanatos. In orice caz, eu nu mai am de gand sa incerc. Irosesc zaharul. Daca vrei sa te faci acasa vezi ca sunt niste videoclipusi bune care te invata pe youtube. Sunt in engleza majoritatea, dar cred ca te descurci.

1 răspuns:
| Catherine a răspuns:

Http://www.garbo.ro/......zahar.html

acest site te poate ajuta :*