| Ysidora a întrebat:

Hey. Ce părere aveti despre epilatoarele Philips Satinelle HP6422?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva model de asta am eu, sincer mie nu-mi prea place, mi se pare ca nu prinde toate firele si avand in vedere ca nu l-am achizitionat de mult timp nu-si face treaba cum trebuie. Eu nu-l recomand.

| Ysidora explică (pentru Adry05):

Exact asa, negru? Dar este dureros?

| Adry05 a răspuns (pentru Ysidora):

Nu, dar tot Philips Satinelle, alt model probabil. Ca orice epilator, toate dor la fel nu stiu de ce mai intrebi laughing) Eventual daca iei din ala care iti face un pic de masaj, dar nu face diferenta pe piele pe care o face la pret.