| danymakeup a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre machiajele mele? big grin

fb.com/danydmakeup

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu esti in poze? Cred ca ai arata mai bine fara.Sau cu un machiaj ceva mai discret.

| Kasia a răspuns:

Esti foarte frumoasa(in caz ca esti tu in poze) insa machiajele sunt exagerate.Pur si simplu nu pot fi purtate nicaieri la nicio ocazie. Poate doar la photo shootinguri.

| KateMiddleton a răspuns:

Creativ.Vad ca faci si desene.Incarca ceva desene mai complicate de exemplu peisaje.Prima oara nu garantez ca se va primi, dar mai tirziu vei fi cea mai populara din oras machiatoare.

| Ironicnαme a răspuns:

Foarte interesante. Sunt frumoase, iar în poza de profil îmi place muuuuuult!

| Denisuca21 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult! Apreciez si munca depusa, pentru ca stiu ca nu e chiar asa usor si apreciez talentul tau! Bravo! Sunt superbe!

| Mẫẫ_Izáá_1964 a răspuns:

Tareeeeeee.