| dirtyraccoon a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre machiajele de la,, miss beauty london,,?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Mie imi place această firmă si chiar am achiziționat intr-un număr destul de mare produse de la acestia! Pot sa-ti spun ca sunt de o calitate foarte buna, pigmentii sunt colorati si rezistenti indiferent de produs, iar fondurile de ten ofera un ten mai mat chiar si fara pudră.Iti recomand achizitionarea lor! Meriti"a doua sansa"

1 răspuns:
| CleanHeart a răspuns:

Is bune
Recomand
o zi frumoasa! happy