| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum pot sa indepartez scamele de pe pantaloni? Am incercat cu o perie... apoi cu scotch. :\

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Cu peria pentru scame. Dar cum s-a terminat rola(are gen hartie adeziva) si uit sa cumpar alta, atunci la urgenta folosesc scoci (partea lipicioasa). Indeparteaza rapid scamele.

1 răspuns:
| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Buna! Exista aparate bune de descamosat... eu mi-am cumparat chinezesc cu vreo 20 de lei si inca e bun... Probabil sunt si mai bune, de firma, dar e buna si imitatia.