| ... a întrebat:

Hey :D
Am o problema cu incaltamintea. Anul acesta parintii mi-au dat mai putini bani sa-mi iau papuci (am o limita de buget de 150 ron... e criza, ce sa-i faci?). Asa ca am umblat vreo 2 zile prin toate magazinele sa vad daca gasesc ceva care sa-mi placa si sa fie si de calitate. Nicio sansa :(. M-am gandit sa caut apoi pe net si am gasit niste modele care miau placut si erau si din piele la preturi f mici pe okazii. Si-a mai luat cineva papuci de pe okazii? Mie imi plac f mult doar ca pretul e prea mic (130 ron pentru o pereche de nike din piele:))) si nu prea imi vine sa cred... am verificat si tipu zice ca produsele sunt noi. E prima oara cand cumpar incaltaminte de pe net. Voi ce spuneti?
http://www.okazii.ro/......SEBIT.html

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Mi se par ok.

| Sara2 a răspuns:

Eu zic ca esti cam fitoasa

nony
| nony a răspuns:

Dacá zice ¨plata la livrare¨ este sigur.
Dar parca ziceai ca vrei sa-ti iei papuci, nu adidasihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar, cand auzi nike si din piele. 130 de ron ti se pare putin. Dar daca sunt noi. e bine big grin Profita:d N`ai de unde stii ca nu's buni. poate sunt reduceri smugsmug

| Marcovschi a răspuns:

Buna. Este vorba de un site online marketing unde primesti 5 video/zi care trebuie sa te uiti la ele si apoi sunt 14 intrebari opiniie tale despre video este vorba un video clip de 1 minut. Daca te intereseaza trimite adresa de email si eu trimit link de registrare. 3 euro/ video. Multumesc. Mai multe informatii exacte pe site.