| There a întrebat:

Hey.Deeeciiii,maine am programare la coafor (ma duc sa ma tund) si mi-am facut baie si m-am pieptanat azi(am parul cret si de obicei nu il pieptan,dar azi a trebuit). Vreau ca maine sa nu mai fie nevoie sa ma pieptan pentru ca noapte dorm foarte aiurea si se incurca, asa ca imi fac o coada impletita.Acum vine intrebarea: mi se poate indrepta parul daca dorm cu el noaptea asta in coada impletita? Chiar imi place parul meu si nu vreau sa se indrepte.big grin Multumesc

3 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Daca il ai cret si iti faci coada impletita se mai indreapta, daca il ai drept si iti faci coada impletita se onduleaza putin.

| GirlLăvHell a răspuns:

Nu din contra se onduleaza

| CrissBoom a răspuns:

Dacă dormi cu coadă împletită o să ți se facă și mai creț când îl desfaci dimineață! nici o șansă să se îndrepte!
fundă?