| Syrin a întrebat:

Hey!
Dupa cum stiti a sosit si vara si asta inseamna si plaja.As vrea sa imi dati cateva idei de exercitii pentru un abdomen plat si cateva cure pentru slabit. Daca le-ati incercat si voi si au dat rezultate, e si mai bine!

Răspuns Câştigător
| Love_4113 a răspuns:

Nu trebuie sa tii neaparat o dieta. Eu ca sa slabesc am incercat sa imi schimb stilul de viata, in general.Nu mai mananc paine deloc ( daca chiar nu poti, e recomandat 1-2 felii dimineata), beau 2 l de apa pe zi, dulciurile ar cam trebui eliminate din alimentatie ( inlocuite cu fructele e cel mai usor ) si seara dupa 6-7 nu mai mananci nimic. Iar ca sport alergatul si inotul m-au ajutat pe mine. Stiu ca probabil ai auzit peste tot chestiile astea, dar daca te tii putin de ele chiar dau rezultate.Multa bafta!:*

2 răspunsuri:
| Avocado7 a răspuns:

1.Trebuie sa mananci cat mai putina paine
2.Trebuie sa inoti cat mai mult

| Anonim290 a răspuns:

Eu una mananc zilnic salata si beau multa apa plata!
De obicei dimineata mananc cereale cu lapte degresat... cereala fara ciocolata si altele.
La pranz o salata fara paine si seara un fruct.Si nu uita de apa.
Eu nu tin "dieta" neaparat, dar m-am obisnuit sa mananc asa. Daca vrei incearca niste abdomenewinking. Depinde mult si de organism.Tu incearca mai multe variante si veza care merge!happySucces!