| Maaryyneelaa a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi in privinta slabitului! Va rog sa-mi dati cateva idei care sa mearga sigur pentru ca am incercat multe lucruri dar nu au dat rezultate,cel putin nu asa cum imi doream! Nu sunt o persoana extrem de grasa, dar imi doresc un abdomen cat mai plat! Astept raspunsurile voastre! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu mananc dimineata paine cu branza si o rosie (dar painea e incalzita la un incalzitor de sandvisuri si e mai buna) apoi la pranz mananc o farfurie de ciorba de zarzavat cu o felie de paine cu margarina si seara o pizza de aia mica sau niste cartofi prajiti cu paine tot o felie. Asa am un corp de invidiat si am slabit de la 87 la 74 de kg in aproape o luna. Asa poti face si tu.

| eurynomus a răspuns:

Eu cred ca esti bine asa cum esti si nu ai nevoie sa slabesti happy