| xandra_3994 a întrebat:

Hey fetelor! ce luciu folositi? as vrea sa imi cumpar un luciu de la maxfactor, de ala de care da reclama dar nu stiu daca este bun, voi ati incercat? ast parerihappy

4 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Eu nu folosesc luciu de buze, nu le suport sunt lipicioase, in schimb ador balsamurile de buze de la nivea, cel cu cirese e preferatul meu :X:X:X:X:X:X:X::X

| MissD a răspuns:

Eu am multe glossuri pentru ca am o obsesie pentru ele si a folosit multe. De la max factor nu am avut niciodata.imi place rimmel royal e frumos ca textura si are un gust s un miros:X yumm:X mai am si burjois si ala e dragut doar ca are particule de sclipici si nu stiu daca ti-ar placea.

| NickiMinaj a răspuns:

Din ce am incercat, maxfactor sunt super ok in materie de rujuri&glossuri.
Nu recomand maybelline si l'oreal ( sunt extrem de lipicioase, eu nu le suport ).
Eu una prefer rujurile mate, momentan am unul de la Sephora, dar ca gloss mi se pare super ok Rimmel Royal Gloss, e un raport f bun calitate-pret. Succes la cumparaturi! :*

| gagaangel a răspuns:

Buna
poti sa incerci eu sincer numi dau cu luciu pentru ca nu este sanatos pentru buze si nu imi place arata si urat.parerea mea
bafta la alegerea unui luciu:X:X:X:X::X:Xlove struck