| SHINeeTaemin a întrebat:

Hey fetelor, stiti niste modele de unghii? Vreau sa-mi fac si nu stiu cum, as vrea sa fie mai simple si elegante sau dragute, nu vreau ca unghia sa fie prea incarcata. Vreau sa-mi pun si pietricele si sclipici, dar nu stiu ce forma as putea sa dau ca sa arate frumos? Dau fundita happy

9 răspunsuri:
| 03Didy03C a răspuns:

Pai. indicata ar fi picatura in apa. Cauta pe net, dar trebuie sa ai oja de calitate.

| AndreeaANA11 a răspuns:

Pai iti poti face degetul mare si cel inelar negre sau rosii cu pietricele, iar restul unghiilor rosii/negre(depinde ce culoare are sclipiciul) cu sclipici pe varf.

Sper ca te-am ajutat. :*

| SHINeeTaemin explică (pentru AndreeaANA11):

Mi-am mai facut asa.Altceva mai stii? big grin

| AndreeaANA11 a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Da. Daca doresti mai stiu ceva modele super.

| SHINeeTaemin explică (pentru AndreeaANA11):

Pai atunci spune-mi si mie happy