| puffa_6346 a întrebat:

Hey happy idei de tinuta pentru o aniversare big grin! funda happy

Răspuns Câştigător
| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci intr-o bluza peste fund si cu colanti si ceva accesorii. Apoi un tricou si o fusta.Blugi cu o camasa alba.si un bolero cu pantaloni treisfertuti.Bafta!

3 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Daca esti fata :poti sa-ti iei o rochie scurta (cu o palma mai sus de genunchi) cu colanti(alege u culorile, depinde si de varsta pe care o ai)cu un tricou normal (din material ff subtire)cu umerii lasati o esarfa (nu ff lunga nu ff scurta) subtire si in rest accesorii ff multe! Funda?

| Eli03 a răspuns:

As avea niste idei. sper sa-ti placa... Poti sa te imbraci intr-o rochie neagra mulata pe corp si sa-ti pui niste pantofi cu toc, rosii...

Răspuns utilizator avertizat