| maraa_9303 a întrebat:

Vreau si eu niste idei originale pentru o aniversare(organizare si atmosfera). Dau fundita:*

2 răspunsuri:
| Lime a răspuns:

Daca este o piscina in oras ai putea sa o inchiriezi pentru o zi/o seara si sa organizezi acolo petrecerea si eventual un bufet suedez cu tort de inghetata ca tot e assaaaaa de cald :*:* succes

| andreeaaa1 a răspuns:

1)puteti sa faceti ca un fel de bal mascat sa va deghizati
2)sa faci o aniversare hahalloween si tortul sa fie in forma unui craniu; atmosfera o poti mentine cu lumina stinsa si lumanari