| lulugabi a întrebat:

Hey.Luni incep scoala si am pe fata 3-4 cosuri cam inestetice si as vrea sa scap rapid de ele.Cu ce pot sa imi dau?

8 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca niste pudra pe zona afectata, de exemplu Baneocin.

| gingergirl1 a răspuns:

Adica maine laughing
La fel si eu, bai frate nu am avut un cos toata vacanta, acum cand incepem scoala mi-am aparut cateva! Acum ce sa fac? Ma dau cu pasta de dinti, beau multa apa....nu prea poti sa scapi de ele pana maine laughing dar te poti duce la farmacie sa ceri ceva pentru cosuri, nu pot sa iti recomand pentru ca nu am folosit chestii din comert doar argila care e foarte buna pentru ten!

| lulugabi explică (pentru gingergirl1):

Maine e duminicarolling on the floor)

| gingergirl1 a răspuns (pentru lulugabi):

Era trecut de ora 12 cand am comentat eu, desteptule straight face /desteapt

| lulugabi explică (pentru gingergirl1):

Scuzerolling on the floor) n-am vazutlaughing)

| pisicutzza990 a răspuns:

Pai poti cu pasta de dinti, pana se usuca, apropo, se da cam greu jos.

| iuliaiuli18 a răspuns:

Pasta de dinti, nu conteaza ce fel de pasta. Iei putin pe deget si aplici pe cos.Ai putea sa storci o jumate de lamaie si sa te speli cu zeama aia pe fata. Bafta la scoala :*

| MariiMelon a răspuns:

Eu am un corector anti-cearcan de la Avon si cu el imi acopar cosurile.