| valentinavale a întrebat:

Hey,mi-a facut acum doua zile un piercing in buric, nu ma doare, mi-l curat zilnic cu apa oxigenata si baneocin.Dar baiatul care mi l-a facut a luat prea multa piele si orice piercing imi pun ma strange. O sa mi se lase in timp gaura o sa pot sa imi pun piercing?

1 răspuns:
| SaschaM a răspuns:

Baiatul nu a gresit, piercing-ul in buric trebuie facut mai adanc pentru ca in timp se duce spre suprafata pielii. Iti sugerez un inel cu bila happy