| DeliaDee a întrebat:

Hey!

Peste cateva zile, am ziua unei prietene foarte bune.

Ce sa ii iau?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Ii poti cumpara niste haine(o rochita, o fusta, un tricou, un maiou, o palarie) sau o minge de volei(depinde ce sport ii place). Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta!

| DeliaDee explică (pentru Soowhaat01):

Mersi, o sa aleg una din variante.

| Soowhaat01 a răspuns (pentru DeliaDee):

happy

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Soowhaat01):

Ce nesimtita! Ai luat copy/paste la un raspuns de al meu

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Soowhaat01):

Ce nesimtita...Nu mai am cuvinte...

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

A intrat ade straight face Daca nu stii cine a fost mai bine taci! Si eu nu sunt nesimtita ai inteles? Ca altiibatting eyelashes

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Soowhaat01):

Scz,atunci aia e nesimtita..pff..dar dce s-a dus chiar la raspunsurile mele? ia sa vad explicatia data de tinehee heesi nu imi zice nimeni sa tac! ai inteles tu?

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Ea a zis ca se duce la explicatii la diferiti prieteni. straight face Si eu i-am zis sa nu ia explicatiile la 60 de prieteni. [Ii stie ea] si printre ei erai si tu. Si cand ii spui unui om sa nu faca ceva el exact asta facewinking

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Soowhaat01):

Okay happy

10 răspunsuri:
| Idontknow69 a răspuns:

Pai...fiind prietene foarte bune stii ce ii place ei foarte mult deci ii poti cumpara acel lucru dar ar puta fii si un catelus(daca ii plac caini) sau un animalut care ii place ei

| MissAutumn a răspuns:

Mergi pe o "chestie" personalizata. Poate fi un breloc, o cana sau un tricou.