| BeBeLuSa11 a întrebat:

Hey prieteni! I-mi puteti da si mie niste idei cum as putea sa ma imbrac de revel? Sunt destul de inalta am 14 ani, par castaniu. De revel merg la o prietena pana pe la 1 2 noaptea dupa care continuam petrecerea la mine acasa impreuna cu mai multi prieteni si nu stiu cum sa ma imbrac as dori chiar 2 tinute una pe care sa o iau la pr mea si cealalta la mine. Nu vreau cv pompos, dar nici prea simplu! Daca mi-ati putea da niste ideibig grin
Multumesc! :*

1 răspuns:
| ingerasa a răspuns:

La prietena ta o pereche de ginsi, o bluza mai fashion si multe lantsuri. pentru acasa o rochie sexi, dar nu exagerat :*