| MissFashionPrincess a întrebat:

Hey happy
Sambata viitoare ma voi duce la majoratul unei prietene.
Aveti idee cum ma pot coafa si machia? Nu am nici o idee... (am parul de lungime medie, putin ondulat). Ma voi imbraca intr-o rochita alba de casmir si voi purta botine negre.
Pareri, sugestii? :-s
fundita :*

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Rochizta alba de casmir cu botine negre, bine dar trebuie sa fie ceva mai la moda si frumos, nu botine mari si butucanoase. Rochita trebuie sa fie pana la genungi altfel nu merge cu botine. Cuafura o poti face foarte simplu, parul prins intr-o clama mai mare alba sau chiar neagra sa o asortezi cu botinele sau rochita. Ori ti-l poti lasa despletit insa un pic tapat. Macheajul tine cont de culoarea rochiei si a botinelor, poti alege o nuanta de gri stralucitor sau alb combinat cu negru, ori doar creion si tus. Umpic rimel si gata! Succes!

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Indreapta-ti parul cu placa, macheaza-te subtil cu tonuri de roz si poarta un parfum sexy, provocator si puternic:*

| candydream a răspuns:

O rochie mov de iarna, colanti negri, botine negre, bentita mov. Iar la machiaj :baton corector, un glos discret si creion de ochi.

| medyth a răspuns:

Indreaptati parul cu placa foloseste creion de ochi negru fard alb pudra sau fond de ten buzele cu ruj sau glos neaparat roz inchis sau putin mai deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs