| Crs a întrebat:

Sambata voi merge la majoratul unei prietene si am nevoie de cat mai multe exemple de machiaj de seara, mai special, ca eu nu numai am idei cum sa ma mai machiez. happy
Si mai am nevoie si de coafuri - am parul mediu, putin mai lung de umeri si ondulat; si am fata rotunda-ovala, ceva intrelaughing.
Inca nu m-am hotarat cu ce ma voi imbraca, ori rochita, ori colanti luciosi si o bluzita cu curea in talie.
Vreau cat mai multe idei de machiaj si coafuri, imagini, filmulete, orice big grin
Va rog love struck

4 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Uite poti alege sa te machiezi cum s-a machiat Nicole Scherzinger in videoclipul piesei Bottle Pop, cu siguranta vei iesi in evidenta si vei si extrem de speciala. Uite pasii pe care trebuie sa ii urmezi pentru acest machiaj : http://fashion.mozku.com/2010/05/nicole-scherzinger-bottle-pop-make-up/
Machiajul merge extrem de bine cu o rochita sumara si draguta;;)

| Aia cu cap mare a răspuns:

Scrie pe google brosura avon sh uitate prin ea... poate gasesti ceva idei de machiaj sh coafuriwinking