| helloSweety a întrebat:

Hey Scumpilor! Peste 2 zile merg in excursie la Timisoara si bineninteles eu in Timisoara merg in fiecara vara si stiu totul despre el, iar in excursie mergem la Iulius mall ..pfoai imi place asa de mult acolo! Nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa-mi prind parul, eu il vreau desfacut happy si sa ma imbrac mai casual si mai frumos pentru ca vreau sa fac poze happy Voi ce zicti puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

Imbraca-te cum te simti mai comod. Iar cu parul... il poti prinde lejer intr-o coada intr-o parte, da bine la poza happy

| AtateaConditii a răspuns:

Eu sunt din Timisoara, ma bucur ca iti place aicihappy. Poi cum e mai frigut afara ia-ti pantalonii favoriti un tricou si o bluza cu fermual in caz ca e prea cald.

| helloSweety explică (pentru AtateaConditii):

Si din curiozitate stii niste magazine in mall care sa aiba haine foarte frumoase si sa aiba si un pret convenabil?

Multumesc

| AtateaConditii a răspuns (pentru helloSweety):

Nu stiu, nu imi cumpar haine de acolo, toate sunt scumpe.