| LoveForShania a întrebat:

Hey sunt in criza de coafuri! Am cautat pe net si nu am la indemana un ondulator ca sa imi fac buclele alea superbe, mari si rebele. Deci va rog dati-mi idei de genul (coafuri cu elastice de prins parul, agrafe etc., nu vreau coafuri legate de placa, ondulator. m-am saturat de ele, mi-am ars parul cu placa 99% in intregime). Multumesc!

5 răspunsuri:
| cicilica a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap ia un feon si o perie. ia peria piapatna parul ud in exerior si usucal cu feonul. deci te piepteni si usuci. stai cu peria si usuci bine cam la vreo 20-30 cm. daca nu risti sa-l arzi de tot. pune putin fixativ si mai piaptana`l de cateva ori in directia buclelor.