| Lovewillfindaway a întrebat:

am nevoie de ajutor. Astazi la pictura mi-am patat hanoracul preferat cu acrilice, imi puteti da sfaturi despre cum sa le scot? Multumesc. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Meow_Mary_1985 a răspuns:

Vaai si eu iti impartasesc soarta. cand eram la ora de pictura m-am patat pe bluza mea noua! oricum incearca cu spirt diluant sau lamaie cu sare. poti gasi diluant la magazinele auto sper ca am ajutatbig grin

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Acrilicul iese cu apa calda, pune-l la masina de spalat ori daca a intrat mai bine in fibra cauta solutie la carefour/praktiker/kaufland de scos pete pentru culori acrilice/siliconate

Răspuns utilizator avertizat