| anonim_4396 a întrebat:

Am o probleme sus pe maini imi apar niste bubite ca niste cosuri si ma deranjeaza, nu pot sa port tricou, imi spuneti va rog cum as putea sa scap de ele (niste creme sau ceva natural)?

mersi

fundita

Răspuns Câştigător
| celmaitare a răspuns:

Deci ff multa lume ara asa ceva, crede-ma mi-a zis-o dermatologul. trebuie sa hidratezi f bine zona respectiva trebuie sa te dai zilnic cu crema puternic hidratanta si in vreo 2 saptamani trebuie sa vezi diferenta. daca nu iti trece asa trebuie sa te duci la dermatolog si iti va da un unguent pentru ca inseamna ca ceea ce ai este o faza mai avansata. nu-ti face griji si eu am avut si mi-au trecut :*

4 răspunsuri:
| mary_4765 a răspuns:

Astea le aveam si eu, nu te deranja, pentru ca ele dispar in timp ce te maturizezi... dar pina cind poti folosi ulei de masline sau crema pentru piele Cleo///////care arata asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=86&ty=38

o sa te ajute, nu fi speriata, asa e cind te dezvolti...probleme

succes

| gigiro a răspuns:

Numai dermatologul te poate ajuta!

| EvilMo a răspuns:

Crezi ca stie cineva? du-te la doctor poate stie iel

| Delicious_1295 a răspuns:

Si eu am avut la fel...si cand mi-am facut analizele doctorul mi-a spus ca sunt laerrgica la polen si mi-a pus sa ii arat mainile. mi-a spus ca acele bubite sunt din cauza alergie la polen si am facut tratament si miua disparut!