| yoooo1990 a întrebat:

De pe la ce varsta incep sa-ti dispara cosurile? Cum as putea sa scap si eu de aceste nesuferite cosuri care le am pe fata!straight face M-am saturat de ele, am facut diferite tratamente pentru indepartarea lor, dar ele tot aparcrying
Voi ce spuneti? mersi:*

5 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

De la 18-19 ani o sa iti dispara cosurile, asta e sad si eu am cosuri dar am pe spate o groaza de cosuri, bine ca nu am pe fata.

| onofrei89 a răspuns:

Incearca sa folosesti crema cu argila de la AslaVital si masca de ten cu argila tot de la aceasta firma in combinatie cu zeama de lamaie sau ulei de masline (sa fie ca o pasta). Este buna pentru ten acneeic. Poti consulta o farmacista pentru asta sau la plafar le poti gasi. Cu argila mi-am tratat si eu cosurile si dupa 1 luna sau mai putin de o luna nu mai am mai avut nici o urma de cosulet.

| mishu25mishu a răspuns:

Incearca sa folosesti zynerit, nu ti le indeparteaza total(cel putin mie) dar reduce considerabil numarul lor.

| lucicx a răspuns:

Nu se poate spune o varsta anume la fel cum nu se poate recomanda un tratament anume. Depinde de la persoana la persoana.

app, tratamentele le-ai facut la recomandarea unui dermatolog?

| coxy a răspuns:

Cand o sa faci sex regulat(de cel putin 1-2 ori pe saptamana) o sa dispara.