| andreeandreei a întrebat:

Hey TPU...am ochii mici si verzi...ma ajutati si pe mine cu niste tipsuri cum sa ma machiez plz?batting eyelashes dau funda pentru cel mai bun raspuns ( puteti spune si link-uri cu poze)

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Cu creion negru sa-i faca mai mari, rimel sa-ti conturezi si mai bine ochii, cercei mai mari sau bilutee:*
sper ca te-am ajutat un piccclove struck app esti tare frumusica in poza de la profil si ai o culoare a parului f frumos:*

3 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

SI eu ii am verzi si imi fac o linie de tus pe pleoapa cu codita + rimmel.

| andreeandreei explică:

@ella multumesc foarte mult esti super draguta :*