| problems a întrebat:

Am si eu o intrebare: am 12 ani si 52 de kilograme si miscare nu prea am unde sa fac si mi-am comandat un relax&tone si as vrea sa stiu de cate ori ar trebui. folosit pe zi si cam in cat isi face efectul

Răspuns Câştigător
| AllexaBăă a răspuns:

Eu am 12 ani de asemenea si am folosit relax&tone o data pe zi si nu mancam dupa ora 8 seara.( daca il folosesti in fiecare zi la aceeasi ora rezultatele vor aparea in maxim 2 saptamani.) happy

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

L-ai comandat cam degeaba, adica e bun ca aparat de masaj pentru relaxare dar de slabit nu are nici-un efect, eu am unul de mai bine de un an, si degeaba. Poti sa il folosesti cat de des vrei tu si il tii cat suporti tu pe piele.

| Andreea011 a răspuns:

Si eu an acest aparat pentru masaj e bun dar pentru slabit...nu prea nu am slabit aproape nimic dar eu il folosesc o data pe zi seara dar tu faci cum vrei. Sper ca te-am ajutat

| R3Y a răspuns:

Fa miscare realx &tone dupa parerea mea nu te ajuta cu nimic e un produs facut sa faca bani nu si binewinking

| gabriela93 a răspuns:

Poti foarte usor sa faci o incalzire abdomene, genoflexiuni si alte miscari de gimnastica in propria camera si sunt mai utile decat acel aparat. Poti chiar sa cauti videoclipuri de aerobic sau pilates si sa le imiti pe fetele alea, in propria camera.
Aparatul ala nu e bun de nimic.