| DariaHàhaa a întrebat:

Am vazut pe net doua bluze intr-un set( adica pentru BFF): una alba si una neagra. Pe cea alba scria,,Turn me on" si pe cea neagra,, Turn me off". Stiti de unde pot gasi bluzele? Vreun link sau vreun magazin...Dau fundita! ♥

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Insa mesajul nu este putin ciudat? turn me on > mă excită, in timp ce turn me off> Oprește-mă
inteleg si jocul de cuvinte, insa cred ca poti alege un alt mesaj pentru tine si bff, sfatul meu

| dullcat a răspuns:

Pont: Daca mergi tu la un stand din mall care personalizeaza diverse pentru cadouri etc. cu 2 bluze de bumbac, iesi mai ieftin decat daca comanzi de pe net si poti alege orice mesaj.