| liiaa a întrebat:

Ar merge daca as m-as incalta in niste tenesi galbeni(o culoare mai deschisa), blugi si o bluza de trening galbena(inchis)?

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Daca vrei sa scoti in evidenta incaltamintea poti sa-ti pui un top lejer si geaca de piele! Bluza galbena poti s-o porti cu blugi skinny si bocanci negri pentru un look stilish! In combinatia pe care ai ales-o exista monotonie, chiar daca galbenul este o culoare tare! Succes

| NoNameJunior a răspuns:

Hey! da, e super!

| dacia63 a răspuns:

Buna,
dupa parerea mea da merge foarte bine si cu sau fara scopul asta, vei iesi in evidenta, galbenul pentru incaltaminte e mai rar folosit, dar asta nu inseamna ca nu e bine sau frumos.