| PDI a întrebat:

am o mare problema.Am o bluza de trening galbena si mi-a pus-o mama la spalat cu ceva pantaloni albastrii si s-a cam dus culoare de pe ei pe bluza.In fine acum ne e nici galbena nici albastra merge spre un verde foarte urat! Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi ca sa pot sa o fac la loc galbena sau stiu si eu sa arate mai bine, cu criza asta...laughingDau funda! Si sper ca am postat in categoria potrivita!

Răspuns Câştigător
| passarisMB a răspuns:

Incearca sa o bagi iar la spalat cu venish; o sa-i mai reduca din culoarea aia a blugilor

5 răspunsuri:
| PDI explică:

Ma temeam eu de asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii o poti purta prin casa nu mai ai ce face cu ea :-s

| Spitz10 a răspuns:

Pune-o cu albe si sa speram ca iese albastrul

| allison20 a răspuns:

Nu mai poti sa-i readuci adevarata culoare... ori o porti acum asa cum e, ori nu stiu, o pui deoparte.

| cosminvasile a răspuns:

Nu mai ai ce ii face