| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma tund. Am parul lins si destul de lung. Cand merg sa ma tund cu i explic la frizerita cum vreau sa ma tunda? I arat o poza? Puneti poze cu frizuri decente ( de preferat filate). P.S. Nu vreau site-uri cu poze. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Blackkpanda66 a răspuns:

Da. Tu cauti pe net o poza cu orice coafura si o salvezi in telefon si i arati la femei sau la cine te duci tu sa te tunzi. Si ea te va tunde exact ca in poza happy Si eu m-am tuns acum cateva luni, am luat o poza de pe net si i-am aratat.Succes! funda>?