| ilinc a întrebat:

care este balsamul de buze preferat si de ce?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buna,Simona! happy
Balsamul de buze preferat este Essence Glow Tinted Lip Balm. Imi place foarte mult, deoarece hidrateaza buzele si ofera o nuanta destul de discreta.
Ti-l recomand cu mare drag!
Al tau care este?! big grin
Te pup!

| ilinc explică (pentru SimonaCristina):

Lip butter-ul de la nivea rasberry rose

| SimonaCristina a răspuns (pentru ilinc):

Am auzit foarte multe lucruri frumoase despre acest produs. happy Multumesc pentru fundita! big grin

6 răspunsuri:
| ZileCuSoare a răspuns:

Buna, al meu e gelul de menta care il poti gasi aici www.parfumfm.ro in catalogul make up. M-am inscris ca reprezentant sa il cumpar mai ieftin decat in catalog. Imi place ca imi face buzele mai mari. Il recomand cu drag :*

| Anabelle123 a răspuns:

Preferatul meu este balsamul de buze Maybelline NY Baby Lips Intense Care fiindca are un gust placut si imi lasa buzele fine :3

| SarmalutaPuternica a răspuns (pentru Anabelle123):

Am si eu de asta asa e lasa buzele fine dar n-are gust bunsad

| xPuffux a răspuns:

Baby lips pentru ca hidratant, sunt pe diferite culori și drăguțe. Ute