| Sensity a întrebat:

Care sunt primele semne ale deteriorarii parului?

Răspuns Câştigător
| mmmmm a răspuns:

Primul semn e cand ti se incurca foarte usor varfurile chiar daca l ai spalat/ periat recent.Se poate observa de asemenea: varfuri despicate / tocite / inestetice sau lipsa stralucirii naturale pe lungimea firului ori ruperea sa usoara.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai așază, e aspru.
Apoi urmează vârfurile despicate și aspectul de mătură.

| Iulian_Vlăduţ_1998 a răspuns:

Caderea firelor de par, varfuri despicate si mai ales aspru la atingere. Ia si te intereseaza pentru uleiuri de par. Iti va reda stralucirea + ca hidrateaza scalpul.