| Hannasuteu280810 a întrebat:

Hey TPU! Caut un hanorac dar nu stiu cum se numeste.E negru si are un scris pe piept si gen se inchide pana sus cu fermoarul.Gen se inchide gluga daca stiti ce zic.Cred ca se numeste body bag,ma rog,si la cap are un monstru,venom daca nu ma insel dar nu e BAPE, e altceva si nu stiu cum se numeste. Daca stiti sau aveti vreo idee va rog raspundeti!❤️

Răspuns Câştigător
| denissmecherul12 a răspuns:

Salut! da uite https://youngrichwhite.com/SHOP/yrw0059hd-hd-black-logoallwhiteprintfront/ si asta e numele lui : Hoodie YRW

| Hannasuteu280810 explică (pentru denissmecherul12):

Mersiii mult, l am cautat ieri toata ziua si nu l am gasit

1 răspuns: