| zuzzaa a întrebat:

ce crema pot folosi pentru celulita si vergeturi?

10 răspunsuri:
| bunicisibuni a răspuns:

Depinde poți să te duci la farmacie și să întreb sigur îți va spune ce e mai bun pentru tine. Dar poți să faci o exfoliere cu boabe de cafea.

| zuzzaa explică (pentru bunicisibuni):

Da o sa incer cu si boabe de cafea

| MeridaOcean a răspuns:

Incearca crema SUPLIFORM..este pana in 12 lei si este foarte buna.am incercat-o pe pielea mea, si jur ca este nemaipomenita.in sfarsit am scapat de celulita si vergeturi.:X

| LuLu1998 a răspuns (pentru MeridaOcean):

Crema asta se gaseste in farmacie sau trebuie sa dai comanda?

| zuzzaa explică (pentru LuLu1998):

Amandoua

| MeridaOcean a răspuns (pentru LuLu1998):

Se gasesc in farmacii.

| bzbzbz a răspuns:

Din ce am incercat eu, singura care a dat rezultate a fost Cellulight de la elmiplant. chiar este ok