| eutssa a întrebat:

Hey TPU!batting eyelashes Ce sampoane stiti pentru a face parul mai stralucitor dar fara volum? big grin

5 răspunsuri:
| oanna_4635 a răspuns:

Incearca Gliss

| anamaria97 a răspuns:

Http://www.femeia.ro/......oare.html. Incearca asta este un sampon super bun...Bafta:P

| toxik_9386 a răspuns:

Gliss de la schwarzkopf, e fff bun dupa parerea mea e si reparator cu ulei nutritiv. eu sunt blonda de multi ani si nu se cunoaste ca ma vopsesc luna de luna. nu-ti da volum, nu ingrasa, si are stralucire.

| betina98 a răspuns:

Stiu ca este greu sa gasesti un sampon pentru a reda stralucire parului dar fara volum.Eu stiu cateva sampoane foarte bune cum ar fi :
Sampoanele de la oana turcu sunt multe depinde de parul tau (sunt mai scumpe dar sunt ffff bune pentru a avea un par mai stralucitor) -http://oana-turcu.ro/
Daca ti se pare ca nu sunt bune (sau sunt cam scumpe) poti sa incerci sampoanele head & shoulders --http://www.headandshoulders.ro/ro-RO/ingrijire-pentru-matreata.jspx
Sampoanele vichi si garnier.
Sper ca te-am ajutat! fundita?