| Alexia20 a întrebat:

cum vi se par jachetele varsity? Merita sa imi cumpar? happy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Is faine dar nu prea mai sunt la moda. eu nu mi-as cumpara

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Eu cred ca arata bine, dar nu pe oricine. Iti taie putin din feminitate dupa parerea mea.

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Hei. Sunt foarte dragute. Si mie imi plac si chiar am vrut sa imi cumpar, dar vezi tu? Unii romani sunt un pic inapoiati si se vor uita ciudat cand te vor vedea cu o jacheta varsity. Daca ai in jurul tau numai oameni care stiu ce e moda, atunci merita sa iti iei una.