| Ellyyyyyy a întrebat:

de la o vreme am văzut ca mi s-a mai închis culoarea parului...și cred ca este de la uleiul de ricin. Am stat cu el in cap cam o ora jumate... dacă l-as înlocui cu ulei de măsline tot așa s-ar întâmpla? As vrea sa folosesc și un nuanțator și un șampon pentru deschidere. Eu vreau sa-mi deschid culoarea in blond deschis, ca eu sunt din naștere blonda dar mai închis, gen castaniu. Astept sfaturi. Funda

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Cred ca aia e culoarea parului tau sanatos! poti folosi ulei de ricin si data viitoare ulei de masline! poti sa le combini si cu galbenus de ou, sau fiole de vitamina A de la farmacie! nu are de-a face cu culoarea parului