| xBiscuite a întrebat:

daca imi fac parul cu placa iar apoi ma dau cu fixativ, a doua zi nu ma spal la cap si fixativul a ramas pe par iar apoi imi fac iar parul cu placa are ceva?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Nu,pentru ca tu mai umbli cu mana in par, se mai sterge parul pe fata de perna, asadar nu mai ramane atat de mult fixativ in el. Nu are nimic

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu este bine deloc. Părul se arde mai uşor cât timp are fixativ şi alte produse în el.Deci ar fi mai bine să te dai mereu cu placa pe părul curat.
Şi oricum nu este bine să te dai cu placa o zi după alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge laughing!