| a întrebat:

E bine daca am 1, 65 inaltime si intre 46 si 48-49 de kg? Nu pot sa am o greutate prea stabila, si sincer nu-s sigura ca am chiar 1, 65 e posibil sa am mai mult... totusi, este bine? Si apropo, cum pot sa fac sa scap de varice? Am putin pe posterior si vad ca imi apare si pe genunchi, in fata, la piciorul drept, si celulita la fel, pe posterior (feselaughing )... daca ma puteti ajuta, va rog sa-mi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Pentru corp, ca sanatate, este perfect, dar sunt sigur ca tu te referi la aspect, pentru ca toate sunteti asa de superficiale oh go on

Nu-ti face griji, statistic vorbind ai aspectul ideal pentru o fata.

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Păi ia o ruletă şi vezi sigur ce înalţime ai!